10:31
Відкритий діалог «Інклюзивне навчання в ЗДО: запитання та відповіді»

24 січня 2022 року на базі Управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради  відбулась зустріч педагогічних працівників закладів дошкільної освіти Лозівської міської територіальної громади, в яких організовано інклюзивне навчання, з директором Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Лозівської міської ради Харківської області Шаламовою Оксаною Анатоліївною.

Зустріч було проведено у форматі відкритого діалогу, під час якої асистенти вихователів, вихователі та методисти закладів дошкільної освіти мали можливість обмінятися думками щодо роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.

Фахівцем інклюзивно-ресурсного центру було надано практичну допомогу з питань роботи у Всеукраїнській системі автоматизації роботи інклюзивно-ресурсних центрів, відповідно до нових вимог. Оксана Анатоліївна акцентувала увагу присутніх на змінах та нововведеннях які регулюють і посилюють співпрацю між закладами освіти та інклюзивно-ресурсним  центром.

Присутні розглянули оновлену типологію освітніх труднощів та рівнів підтримки дитини з особливими освітніми потребами; обговорили актуальні питання щодо встановлення категорій (типів) особливих освітніх потреб (труднощів) та визначення рівня підтримки в освітньому процесі.

Категорія: Дошкільна освіта | Переглядів: 53 | Додав: cprpploz | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar