Ви знаходитесь тут: КУ ЦПРПП Лозівської міської ради»Спортивні змагання

Фізична культура і спорт є потужним виховним інструментом для формування здорової фізично, психологічно і морально розвинутої особистості.  Тому масові фізкультурно-спортивні заходи посідають важливе місце у системі організації здорового способу життя учнівської молоді.

 На державному рівні ініційована до проведення Всеукраїнська спартакіада «Спорт протягом життя» серед учнів ЗЗСО і дана ініціатива підтримана всіма регіонами України.

За Програмою Спартакіади серед учнів ЗЗСО мають бути проведені  такі змагання:

- футбол «Шкіряний м’яч»;

- теніс настільний;

- шахи «Біла тура»;

- волейбол (серед юнаків та дівчат окремо);

- легкоатлетичне 4-х борство;

- фестиваль «Козацький гарт»; 

- «Старти надій»;

     -  Баскетбол (юнаки, дівчата, ЗЗСО ОТГ).

 Найсильніша команда визначається за спортивним принципом і в подальшому представляє Лозівську міську ОТГ на обласних змаганнях.

На обласному рівні сезону 2019/2020 юні спортсмени закладів загальної середньої освіти  ОТГ у щорічних змаганнях «Спорт протягом життя» вибороли такі призові місця:

  • Волейбол (збірна команда дівчат – 3 місце, юнаки – 3 місце).
  • Теніс настільний (збірна команда учнів - 5 місце).

У зв’язку з оголошенням карантину більшість спортивних змагань за програмою  «Спорт протягом життя» на обласному рівні не відбулись.

 

Під час дистанційного навчання за підтримки інтернет-порталу www.05745.com.ua спільно з КУ «Спорт для всіх» було проведено  спортивний фотоконкурс «Мy favorite sport». У конкурсі взяли участь
46 учнів з різних ЗЗСО  Лозівської міської ОТГ
. Переможці конкурсу, які визначались мешканцями ОТГ шляхом голосування, були нагороджені цінними подарунками від Управління освіти, молоді та спорту ЛМР.

 

Переможцями та призерами Спартакіади «Спорт протягом життя» серед учнів ЗЗСО  сезону 2019/2020 міського рівня стали:

І місце

ЛНВК «ЗНЗ-ліцей»№4 та КЗ «Садовський ліцей»

ІІ місце

КЗ «Ліцей №1» та КЗ «Катеринівський ліцей»

ІІІ місце

 ЛЗОШ №3 та КЗ «Шатівський ліцей» 

 

Колективи закладів ЛНВК «ЗНЗ-ліцей»№4 та КЗ «Садовський ліцей», які посіли перші загальнокомандні  місця у комплексному заліку Спартакіади були нагороджені в день святкування Дня фізичної культури і спорту грамотою та ПЕРЕХІДНИМ КУБКОМ.

Колективи КЗ «Ліцей №1», КЗ «Катеринівський ліцей», ЛЗОШ №3, КЗ «Шатівський ліцей», які посіли друге та третє місця – були нагороджені дипломами/грамотами Управління освіти, молоді та спорту ЛМР.

Колектив закладу, який  два сезони поспіль здобуде ПЕРЕХІДНИЙ КУБОК, залишає його у себе.